SkyCity otworzy pierwszy browar w kasynie na terenie Australii

gra pasjans

SkyCity podało na światło dzienne wiele szczegółów odnośnie wielkiego otwarcia Dystryktu w SkyCity. Obiekt będzie dysponować pierwszym w historii Australii funkcjonalnym browarem w kasynie. Debiut całego przedsięwzięcia zaplanowany jest na 20 listopada. Dystrykt jest opisywany jako „tętniąca życiem przestrzeń do rozrywki na żywo”.

 

Jak będzie wyglądał cały obiekt?

 

Wszystkie lokale na poziomie 1. obecnego budynku Heritage zostaną połączone. Znajdują się tam między innymi strefy do pokera, bar sportowy oraz bistro. W tym samym miejscu znajdzie się również mikro browar Pirate Life. Jarrad Anderson stwierdził: „Australijczycy zawsze byli silnie związani z dobrym piwem i miejscami, w których można było go wypić. Muzyka na żywo, świetne jedzenie i oglądanie sportu są również częścią naszej kultury. Możliwość znalezienia tego wszystkiego pod jednym dachem to nasz atut.” Ciężko się z tą opinią nie zgodzić. Sytuacja wygląda podobnie również w innych krajach, między innymi Polsce. Nasi rodacy również nie lubią pić piwa sami w domowym zaciszu. Znacznie lepiej taki napój smakuje bowiem z przyjaciółmi, bądź w towarzystwie świetnej zabawy.

 

Wyobraź sobie, że trafiasz jackpot, a potem idziesz na piwo do browaru – w kasynie. Brzmi jak marzenie? Dla mieszkańców Australii niedługo się ono spełni, dzięki czemu wszyscy będą o wiele bardziej zadowoleni w kasynie SkyCity. Wygranie wielkich sum, a następnie przejście kilku kroków, by w geście triumfu napić się swojego ulubionego piwa, to filmowa wizja. Jeśli jednak nie mamy szczęścia, to na nasze smutki z pomocą po raz kolejny przychodzi browar i jego wręcz leczące umiejętności. W obu przypadkach piwo jest świetnym rozwiązaniem.

 

Trunek może okazać się również świetnym towarzyszem do rozgrywek pokera. Przy stole często może się zrobić sucho w gardle, tym bardziej, że sama gra potrafi zająć trochę czasu. Niejednokrotnie w wielu filmach, bądź innych produkcjach pojawiał się motyw drinków przy stole.  Piwo wydaje się jednak znacznie lepszym pomysłem do konsumpcji podczas rozgrywki. Zawiera ono mniejsze ilości alkoholu, dzięki czemu w rozsądnych dawkach nie będzie dawać się we znaki.

 

Jakich rodzajów piwa będzie można się spodziewać?

 

Jared Proudfoot, współzałożyciel Pirate Life i dyrektor piwowarstwa zdradził kilka szczegółów w tym temacie. Pierwszym naparem będzie District Draft, warzony ze słodu jasnego i monachijskiego. Warto również zaznaczyć, że wszystkie piwa będą stworzone specjalnie dla Dystryktu. Będą one ważone bez chmielu, co oznacza bardzo niską gorycz oraz lekki posmak cytrusów.

 

Trunki swoją unikatowością oraz niewątpliwie ciekawym usytuowaniem, na pewno znajdą wielu fanów. Do kasyna zapewne zacznie przybywać więcej osób, które niekoniecznie będą zainteresowane grami hazardowymi. Otwarcie browaru odbija się głośnym echem w całym kraju, przez co wiele osób będzie chciało sprawdzić na własnej skórze jego funkcjonalność. Obiekt przyciągnie do siebie również testerów oraz piwoszy z przeróżnych zakątków świata, którzy pomogą w promocji oraz spopularyzowaniu tego typu przedsięwzięć.

 

Największe zmiany od 1985 roku

 

Heritage Building przejdzie jedne z największych zmian od otwarcia kasyna Adelaide w 1985 roku. Prace transformacyjne obejmą również przemalowanie Marble Hall oraz rozbudowę Baccarat Pavilion. Są to zatem poważne zmiany, dzięki którym obiekt zyska totalnie nowy wygląd, który pozostanie z nim na dłużej. Do tego zacznie przyciągać również znacznie więcej osób, zarówno zainteresowanych hazardem, jak i piwem. Zachowanie dobrego wizerunku i prezencji obiektu jest zatem kluczową sprawą w przeprowadzeniu tej inwestycji. Ludźmi kieruje przecież przede wszystkim pierwsze wrażenie, a ono musi być w przypadku Dystryktu niezwykle kuszące.